תתחילו לזעוק להשם! עדכון מצב הקרינה בארץ!

תראו את הסרטון כאן:

התחלנו נסיעה פשוטה בארץ ישראל. הדלקנו את המודד קרינה שמודד קרינה מאנטנות סלולריות ואינטרנט. הוויפי בטלפון סגור. וגלישה על דור 3G. (*לא בדקנו את כל האזורים בארץ רק כמה עיירות)


תתחילו לזעוק להשם. כי המצב ממש נורא ואיום!

יש אזורים בארץ שכנראה הפעילו את התדרים הגבוהים!


היום אורות רחוב חכמים משולבים במערכות כמו ציוד אבטחה חכם, מצלמות, מיקרופון, וויפי ועוד. על פי מאמר באתר של ועדת התקשורת הפדרלית בארה"ב FCC

הם רשמו שהיום הם שמו- אנטנות "קטנות" במקומות כמו:

• אורות רחוב

• פחי אשפה

• עמודי שירות

• תחנות אוטובוס

• על בניינים

ובגלל זה כנראה הקרינה נהיתה גבוה מאוד כאן בארץ עד כדי כך שבאזורים מסוימים שראינו הבודק קרינה לא הפסיק לצפצף. משהוא נוראי!

על פי אותו מאמר מובא ש- רוב עמודי התאורה הישנים ברחוב אינם חזקים מספיק בכדי להחזיק את ציוד ה- 5G בגלל זה הם החליפו את עמודי התאורה לעמודי תאורה יותר גבוהים ממה שהיה פעם. יותר עוצמה! 5G מנצל את התדרים האלחוטיים של 3G ו- 4G שכבר נמצאים בשימוש ומוסיף עוד יותר קרינה.

באותו מאמר מובא ש- חשיפה יומית של קרינה גורמת להשפעות בריאותיות חמורות. ההשפעות כוללות סיכון מוגבר לסרטן, מתח, עלייה בחומרים המזיקים, רדיקלים, נזקים גנטיים, שינויים מבניים ותפקודיים של פריה ורבייה, ליקויי למידה וזיכרון, הפרעות נוירולוגיות ושליליות, קשיי נשימה, ועוד...


רוב הציבור אינו מודע למה שקורה. ורוב הציבור לא מודד את הקרינה עם מכשיר מיוחד. אז לכן הוא לא יודע!

מסמך סקירה שפורסם במחקר סביבתי מסכם כי עדויות מדעיות הגיעו למסקנה כי טלפון סלולרי וקרינת תדרי רדיו ואנטנות סלולריות גורמות לסרטן.


לא רק שאנשים יסבלו יותר מהקרינה המוגברת הזו שנכפתה עלינו ללא הסכמתנו או הודעתנו, הם גם עוקבים אחרי אנשים!

הם שמו מצלמות מעקב ומיקרופונים, על פנסי רחוב של לדים, מונים חכמים, מכשירים חשמליים ועוד... שאוספים מידע ומעבירים אותם לאיזשהו מערכת שלהם.

אדם בשם דין הנדרסון, מזהיר ואומר ש 5G הוא משחק הסיום של DARPA לאנושות.(סוכנות פרויקטים למחקר מתקדם של הביטחון)

בתקשורת אומרים ש 5 G הוא נפלא ונותן לאדם להוריד סרטונים בשניות . כל זה רק מסך עשן לסיבה האמתית למה הם התקינו את זה. והם עשו את זה בצורה שלא נרגיש בזה שהם שמו את זה. כי זה מובנה ב- אורות רחוב/ פנסי רחוב, עמודי שירות, על בניינים - והכל מתחבר אחד לשני כמו רשת של עכביש. ומעל ה- פנסי רחוב יש מצלמות ומיקרופונים שמתעדים את הכל!


5ג' הוא חלק מ- אג'נדה 2021. Agenda 21 , והיא תוכנית דילול עם המטרה לדלל בערך 95% מאוכלוסיית העולם.


וזה נעשה יחד עם שאר הדברים: כמו אוכל מהונדס, חיסונים, מונים חכמים, מזון מוקרן, פלוּאוֹרִיד במים, ריסוסים באוויר של מתכות, וננו, וכדומה. שכל זה גם גורם למחלות ודילול אוכלוסיה!


על פי מדריך אתר דיגל , שני שליש מאוכלוסיית ארה"ב (מ -300 מיליון ל -100 מיליון איש) יחוסלו תוך 6 שנים - מ2019 עד 2025. כמו גם שני שלישים מהגרמנים, ומחצית מהישראלים יחוסלו עד שנת 2025. שלא יהיה!

התכנון שלהם לעתיד זה לשים מגדל אנטנות קטנות מיניאטורי כמעט בכל בית. מגדלי אנטנות סוללריות אלו פולטים RFRs ו- EMFs לאוויר שאנו נושמים. זה כמו להיות בתוך מיקרוגל. כל זה גורם לחוסר יכולת לספוג או לשאת חמצן בדם. ואז אי אפשר לנשום טוב.


הסרטון למעלה מדאיג מאוד! לאורך כל הדרך המודד קרינה היה על הקו הצהוב ואדום.

לפי מה שהבנו למרות שלרוב האנשים אין עדין 5G בטלפון ובבתים - אבל זה כן נמצא באורות רחוב. כך גם אומר חוקר שחקר!

עכשיו שתבינו הקרינה מתחברת לכל האנטנות שירות מסביב כולל אורות לדים ברחוב. למה אתם חושבים הם פתאום החליפו את כל הנורות ללדים ומעל כל נורה יש משדר של אינטרנט.

איפה שיש קרינה גבוהה, מרגישים כאב בראש. ואנשים חיים ככה ולא מבינים איך הם לא מרגישים טוב ופתאום נהיים חולים. זו המגפה האמתית של היום! וזה מה שגורם לאנשים להיות חולים!!!

לא חקרנו את כל האזורים בארץ ישראל אבל שתבינו אנחנו עכשיו מוצפים בקרינה גבוהה שבעצם מתחברת לכל מכשיר בן אם זה אנטנה סלולרית או אורות רחוב! כאשר הם פועלים בתדרים גבוהים כאלו קשה לאנשים לנשום. יש המון קשיי נשימה היום! באזורים שיש שמה את התדרים הכי הגבוהים קשה לאדם לנשום והקרינה החזקה הזו גורמת להשפעות ביולוגיות בגופו.


על פי אתר דיגל דילול בישראל עד 2025:

על פי אתר דיגל דילול בארה"ב עד 2025:


913 צפיות