עדכון! על מה הם נלחמים? זה ממש לא מה שחשבתם! (רזין דרזין) גלית דורית


פוטין אמר בנאום שלו (שלא מראים בחדשות): שמנסים להאשים את הצבא הרוסי בכוונה שכאילו הוא זה שמנסה לעורר אסון גרעיני. והוא אמר שזה לא נכון וזה חלק מהמסע תעמולה שלהם.

הוא אמר שהצבא שלו מנסה להגן על מפעל הגרעיני ב- Zaporozhskaya שלא יקרה שם אסון. הוא מגן על זה עם החיילים שלו, שהניאו-נאצים אוקראינים וטרוריסטים לא יגעו בזה.

ועוד הוא אמר שהסיבה שהוא התחיל את המלחמה ב-פברואר 24 זה בגלל שהוא רוצה להגן שלא יעשו מלחמה גרעינית ולסלק את הנאצים שנמצאים באוקראינה. וברגע שהוא עשה את זה אז מה שקרה ארה"ב וכל המדינות הגיבו באופן קולקטיבי למתקפה הזו על ידי הטלת סנקציות חמורות על מוסקבה ועל הכלכלה הרוסית. מכיון שהשולטים לא רוצים שפוטין יפריע להם במטרות שלהם (דילול אוכלוסיה).

אחת הסיבות האמתיות למלחמה הזו זה בגלל המעבדות של נשק ביולוגי שהסדר חולני הקים שם. 11 מעבדות! יצא מסמך סודי שמראה שבאוקראינה יש מעבדות במימון ארה"ב – של כל מיני פתוגניים כולל וירוסים, אנתרקס, כולרה ומחלות קטלניות אחרות. ליד הגבול הרוסי. ביום שהתחילה המלחמה בפברואר 24 - הממשלה בקייב נתנה פקודה להרוס את כל המעבדות האלו שלא ישאר עדויות. בקייב הם עשו ניקוי יסודי חירום מהיר בכוונה כדי להסתיר עדויות לתוכנית הנשק הביולוגי שלהם.

רוסיה ידעה מהמעבדות האלו ולא רצתה לשתוק. או לשתף פעולה איתם. ואגב רוסיה לא חלק מהבנק הפדרלי של הסדר עולמי חדש. היא לא חלק מהבנק המרכזי.

משרד ההגנה של רוסיה אמר כי אוקראינה וארה"ב מפרות את סעיף 1 של אמנת האו"ם לנשק ביולוגי. יש הסכם בין 180 מדינות כולל ארה"ב, אוקראינה ורוסיה ועל פי סעיף 1 בהסכם כל הצדדים חייבים להסכים: "לעולם ולא בשום פנים ואופן לפתח, לייצר, לאגור, לרכוש או לשמור" נשק ביולוגי."

ורוסיה רוצה להגן על עצמה ועל האזרחים שלה. בגלל שלפוטין יש מידע שהם רצו להשתמש בנשק הביולוגי הזה להשמיד את העם הרוסי "גנטית" דרך נשק ביולוגי. מהתחלת קוביד 19 רוסיה פיתחה חיסון משלה ולא רצתה להשתמש בחיסון של הרשעים!

ופוטין נלחם נגד המעבדות האלו. בגלל זה הם תוקפים אותו. כי הוא לא משתף פעולה!

לסיכום כל הסיפור שפוטין התחיל את המלחמה זה בשביל: להוציא את הניאו-נאצים הסדר החולני חדש מאוקראינה, להגן על הכור הגרעיני, לא לשתף איתם פעולה במעבדות שהם הקימו ושארה"ב ממינה בגבול אוקראינה. ולכן ביום התחלת המלחמה בפברואר 24 אוקראינה נתנה פקודה בשם הסדר חולני מיד להרוס כל עדות לתוכנית הנשק הביולוגי של המעבדות האלו באוקראינה!


סרטון שמראה שרוסיה מחלקת מזון באוקראינה: