ה-"אמת" על מלחמת גוג ומגוג! חובה! - מסר חשוב!

מלחמה בין אדום (גוג) ועמלק (מגוג)!

בין פוטין לסדר עולמי חדש!

יהודים יקרים! בתשקורת לא מראים לנו את הכל! אנשים לא מבינים באמת מה קורה בעניין המלחמה הזו. פוטין הוא לא נגד אוקראינה! הוא נגד הסדר עולמי! פוטין טוען שהוא נלחם נגד עמלק (הסדר עולמי חדש/ניאו-נאצי)! אלו הם הנאצים! אותו נאצים שעשו מה שעשו ליהודים. הם זרע עמלק! והוא טוען ששמו באוקראינה חיילים ניאו-נאצים (סדר עולמי חדש). לא הרוסים עושים שם את כל הבלגן. הניאו-נאצים מטילים אימה על האזרחים! עושים דברים נוראים! בגלל זה אף אחד מהמדינות לא עוזר להם באוקראינה. כי זה פקודה מאלו ששולטים! הם בכוונה רוצים שכולם יחשבו שזה רוסיה! ולא מראים את זה בתקשורת! המלחמה הזו היא בין אדום (גוג) ועמלק (מגוג)! העמלקים בכוונה גרמו שיהיו סנקציות על רוסיה וגורמים שכל המדינות בעולם בכוונה ילכו נגד רוסיה / פוטין בשביל להגיע למטרה: שימוש בנשק גרעיני! המטרה שלהם זה דילול אוכלוסיה!


העמלקים (סדר עולמי חדש) בבעלות של התקשורת. ומראים לנו תמונה שונה מהאמת. גם פוטין הוא מסדר עולמי חדש! אבל בגלל שהוא לא משתף פעולה איתם הם כביכול כולם נגד פוטין. פוטין וסדר עולמי חדש מתקוטטים! ויוצאים כולם כביכול נגדו!

העמלקים (סדר עולמי חדש) המטרה שלהם זה דילול אוכלוסיה. או דרך וירוסים וכדומה או דרך פצצות גרעיניות שעושים את העבודה בבת אחת!


והכל מאת השם יתברך להביא לנו את הגאולה!
פוטין מול סדר עולמי חדש!