הנשק השקט - חלק 4 - הסבר הרעלת קרינה

בס"ד

זה סרטון מאת 2020 - בוס לשעבר של וודאפון - הוא ידע את האמת אז!


בוס לשעבר של וודאפון מצהיר: "מה באמת קורה?

מה שאתם רואים הם תסמינים של וירוס ולא וירוס אמיתי!

הגוף שלכם מגיב לרעילות חיצונית!"
עוד הסברים להרעלת קרינה:

מאמר מחקר חדש מאת ד"ר בוורלי רוביק ורוברט בראון שפורסם בפאב Med ב-29 בספטמבר 2021 חושף ראיות ממחקרים בינלאומיים רבים ודוחות היסטוריים שהתסמינים המיוחסים ל-קוביד-19 דומים מאוד להשפעות ביולוגיות מחשיפה ל-WiFiוויפי או קְרִינָה

בעוד שמחברי המחקר הספציפי הזה לא מסיקים את המסקנה הזו כשלעצמה, אבל הם כן מסיקים שההפצה של 5G וזיהום EMF גבוה באזורים המראים מספר גבוה של מקרי קוביד מעיד ומרמז על מתאם ברור והחמרה של המחלה - של קשיי נשימה, היפוקסיה , מתח חמצוני, קרישת דם - שנאמר שגם הם נגרמות על ידי SARS-COV-2 המשוער.

במאמר שפורסם בשנה שעברה ובחן את הקשר בין 5G ל"מגפת הקורונה", ד"ר רוברט ייאנג, שפרסם בעבר מאמרים עם ד"ר רוביק - בוחן את ההשפעות הביולוגיות הרבות של הרעלת 4G ו-5G שיש להן דמיון יוצא דופן לבסיס ה-קוביד. פרופיל, המסקנה שכל המחלות דמויות השפעת, היפוקסיה וקרישת הדם הקשורות ל-קוביד מגיעות בעיקר מהרעלת EMF והרעלת 5G. במאמרים אחרים הוא מציין כי נגיף SARS-COV-2 המשוער מעולם לא בודד או זוהה.

ד"ר ריקרדו דלגדו וד"ר חוזה סבילאנו מ-"לה קווינטה קולומנה", וד"ר רוברט ייאנג בדקו את השקות ה-5G במקביל ברחבי העולם, הם טוענים ש-קוביד-19 אינה מחלה ויראלית אלא הופעת תסמינים הנובעים מהרעלת כימיקלים וקרינה - עומס גרפן מחיסוני שפעת קודמים והתקפת קרינה אלחוטית עם 5G.

ד"ר ייאנג מרחיב יותר את התסמינים של הרעלת קרינת 5G ומשווה את הגרוע שבהם למה שנצפה ב-קוביד כמו חוסר יכולת לנשום, שיעול והיפוקסיה פתאומית כולל היפוקסיה מוחית שמובילה להתקפים ונפילה, כפי שדווח בימים הראשונים בווהאן, סין. שמסביר כיצד תנודות בתדירות גבוהה מאוד של גלי מילימטר 5G מ-3 עד 100 גיגה הרץ . סופגים חמצן אטמוספרי ובתדירות ספיגת חמצן ספציפית של גיגה הרץ 60Ghz , הופכות את מולקולת החמצן לצורה שאינה שמישה על ידי הגוף.

לתדרי מיקרוגל ותדרי גלים של מילימטר יש גם השפעות על ייצור ויטמין D שבגוף, כך מציין ד"ר ייאנג.

"תדרי ה-5G משפיעים גם על יכולת הגוף לייצר ויטמין D (מחסור בויטמין D) מוביל לחמצת מנותקת של הנוזלים הביניים של האינטרסטיטיום ולשחרור מיידי של חומצות אלו דרך פתחי הגוף. זה מה שמדע הרפואה והכלל האוכלוסייה מכנה את ההצטננות והשפעת בשל. זו אחת הסיבות הרבות לכך שאנשים נוטים לסימפטומים של הצטננות או שפעת בעונת החורף שהיא לא יותר מאשר שהגוף מסיר עודפי חומצות מטבוליות, תזונתיות, סביבתיות ונשימתיות. דרך איברי הסילוק".

CREDIT: https://www.drrobertyoung.com/post/coronavirus-means-radiation-poisoning