האמת על ממוגרפיה ומחלת הסרטן

על פי מחקרים על ממוגרפיה: הבדיקות עצמן גורמות למקרים רבים של סרטן שד!


תעשיית הסרטן הקונבנציונלית היא ריפוי דרך כימותרפיה, ניתוח והקרנות. לפי מאמר באתר החדשות NaturalNEWS, בדיקות ממוגרפיה הם הלחם והחמאה של תעשיית הסרטן למטרות רווח.

הם משרתים שתי מטרות חשובות מאוד

מטרה מס' 1: גיוס חולים

מטרה מס' 2: לגרום ליותר סרטן

ממוגרפיה היא דרך מצוינת להפחיד נשים לטיפולי סרטן מיותרים. הם גאונים בכל הקשור לגיוס מטופלים חדשים תוך שימוש בטקטיקות הפחד שתעשיית הסרטן החלה להסתמך עליהן. מטרת הממוגרפיה השנייה היא לגרום לסרטן על ידי חשיפת שדי נשים (ורקמות הלב) לקרינה מייננת. כאשר הוא נתון לחשיפה חוזרת ונשנית של קרינה כזו, גוף האדם יעבור מוטציות ב-DNA ובאופן בלתי נמנעת לוקה בסרטן. כך תעשיית הסרטן יכולה לעשות תחזיות כמו "אחת מכל שלוש נשים תאובחן עם סרטן השד במהלך חייה..." - הם יודעים את זה שזה נכון כי הם אלו שגורמים לסרטן מלכתחילה!


בכל שנה, כשהם מקבלים את הממוגרפיה שלהם בצייתנות, הם חושפים את עצמם לסוג הקרינה שגורמת לסרטן, ומבטיחות למעשה שהם בסופו של דבר יאובחנו עם סרטן. (בשלב זה האונקולוג יגיד משהו כמו, "רואים? טוב שאנחנו עושים את הממוגרפיות האלה כל שנה, אחרת לא היינו מוצאים את הגידול הזה!") אבל בעצם חשיפה לקרינה שחוזרת על עצמה כל שנה גורמת לסרטן!

על פי המאמר: ממוגרפיה לא מציעה חיסכון נטו בחיים בכלל. למעשה, ההליך פוגע בהרבה יותר בנשים ממה שהוא עוזר. אך יחד עם זאת, זהו "נשק מושלם" ליצירת עסקים חוזרים ורווחיים.


סרטן הוא עסק של 200 מיליארד דולר בשנה, אומרת סוזן סומרס בראיון בלעדי. זה נותן לתעשייה 200 מיליארד סיבות להמשיך לחשוף נשים לקרינה וליצור עסקים חוזרים יותר. היא אומרת: ממוגרפיה היא, לפי כל הערכה כנה, "סתם". זה לא יותר מדויק באיתור גידולים הזקוקים לטיפול חריף מאשר פשוט להניף את היד שלך על מישהו ולנחש אם יש לו גידול שזקוק לטיפול. למעשה, להניף את היד על מישהו זה הרבה פחות מזיק, אז זה בעצם עדיף. חלופה טובה בהרבה היא "תרמוגרפיה". זה יכול לזהות גידולי סרטן שד באמצעות החום האינפרא אדום הנפלט מאספקת הדם של הגידול. זה לא פולשני, בטוח, סביר ואינו כרוך בקרינה קטלנית. גם אם אשה אובחנה כחולה בסרטן השד, כימותרפיה לא עובדת על סרטן השד! צריך גישה אחרת, טבעית יותר.


ד"ר סירקוס אומר: השאלה האמיתית שכולם צריכים לשאול היא: "למה לחפש סרטן שד עם בדיקה שבאמת יכולה לגרום לסרטן השד?"


חוקרים, בראשות ד"ר פיליפ אוטייר מהמכון לבריאות הציבור העולמית של אוניברסיטת סטרטקלייד, מקיימים את מה שרופאים רבים אומרים במשך שנים. ממוגרפיה אינה קולטת גידולים אלא את רקמת השד המשתנה המקיפה את הגידולים; יתכן שסוגי סרטן מתקדמים רבים גדלים מבלי לשנות משמעותית את רקמת השד, ולכן אינם נקלטים בממוגרפיה. יחד עם זאת כל ממוגרפיה מגדילה את הסיכוי לחלות בסרטן בגלל הקרינה.


ד"ר. אנדרו קאופמן מסביר יותר בסרטון כאן[כתב ויתור: איננו אחראים לכל מידע מוטעה באתר זה!]