בית המשפט היהודי בניו יורק פסק: "אסור לחלוטין" לתת זריקות קורונה לילדים, מבוגרים, צעירים או נשים!

לאחר שמיעת עדות של שמונה שעות ממומחים ועדים נוספים בית דין בניו יורק פסק לא לעשות את החיסון!בית משפט רבני בעיר ניו יורק קבע כי "אסור לחלוטין לבצע או אפילו לקדם את הזרקה הזו (קוביד-19) לילדים, מבוגרים, צעירים או נשים".

פסק הדין, שכותרתו תרגום רשמי לתיחום ההלכה, הגיע לאחר האזנה ל"שמונה שעות" של "עדויות מומחים... בתחום". המסמך התייחס גם לעדויות של "יהודים אחרים שסבלו מפציעות... וגם כיצד זריקה זו מזיקה להולדה ולפוריות".

ד"ר רוברט מאלון צייץ עותק של פסק הדין ביום שלישי. המסמך לא ציטט במפורש את ד"ר מאלון, אך כן קבע כי בית המשפט שמע "מרופאים שהמציאו וייצרו את ה-mRNA [החיסון], שהעידו על תפקודו..." ד"ר מאלון הוא הממציא של חיסוני mRNA ורנ"א. בתור סם.

התיחום ההלכתי הטיף גם "סוכנויות ממשלתיות" ש"הכחישו" את "התרופות הבדוקות והפשוטות שהצליחו לטפל" בקורונה. בית המשפט גם מתח ביקורת על אותן סוכנויות על קידום "פחד, לא בריאות - למרות העובדה שהם עצמם היו מודעים" לכך שיש טיפולים מוקדמים חלופיים.

תחום הדאגה העיקרי של בית הדין הרבני היה פגיעה בילדים ובצעירים כתוצאה מנגיף הקורונה, וכן פגיעה פוטנציאלית שעלולה לנבוע מהשפעות ארוכות טווח לא ידועות.

בנוסף, על פי הקבוצה היהודית, חל איסור על נשים יהודיות בכוונה "לעקור או למנוע פוריות". בשל חששות לגבי המצב שהזריקה עלולה להפוך נשים לא להיות פוריות - כולל סיכונים לקרישת דם חמורה - "אסור להן לקחת את הזריקה הזו".


בית המשפט גם הפציר ב"כל המבוגרים הבריאים בגיל הפוריות" "להתרחק" מהזריקה שגורמת להפלות.


בנוסף לאיסור והזהרה מפני הזריקה לילדים ובני נוער, הזהיר בית המשפט כי "דרוש בירור נוסף" לביצוע החיסון לקשישים. הפסיקה התייחסה ל"מקרים פורצי דרך" כראיה לכך ש"אין הבדל מהותי בין אלה שמקבלים את ה-mRNA [חיסון] לבין אלה שלא קיבלו". ו"מספר חולי ה-קוביד הוא בערך זהה, באופן השוואתי, בשתי הקבוצות הדמוגרפיות."

המגמה של אנשים "מחוסנים באופן מלא" אחראים ליותר מקרים ומקרי מוות - גם כאשר מתייחסים לגודל אוכלוסיית הקבוצה המחוסנת - תועדה על ידי LifeSiteNews בימים האחרונים. אנשים "מחוסנים לחלוטין" היוו את הרוב המכריע של מקרי המוות מ-קוביד-19 בשוודיה ובבריטניה בספטמבר.


קורבנות רבים ובני משפחותיהם של קורבנות פציעות נגיף הקורונה דיברו בחודשים האחרונים, כולל ארנסטו רמירז, אשר משוכנע כי הדקירה של פייזר הרג את בנו בן ה-15 וכי הרשויות הרפואיות לא הצליחו להכיר במוות החיסון. ארנסטו הצטרף יחד עם קורבנות חיסונים אחרים כדי להפנות את תשומת הלב לשערורייה של כיסוי מסיבי של מה שיכול להיות עשרות אלפי מקרי מוות מחיסוני הקוביד19.

עו"ד אוהיו תומס רנץ הכה גלים בקיץ כשהכריז על תביעה משפטית בטענה שהיו לפחות 45,000 מקרי מוות הקשורים לזריקות הניסוי של קוביד-19 הקיימות כיום בשוק, על פי עדות מושבעת של מלשיין מומחה.


פסק הדין הרבני סיכם בגינוי של מה שהם כינו ניסיון "להכריח עובדים לקבל" את הזריקה. בית הדין ציטט את ויקרא י"ט, י"ד, בו נכתב: "לֹא תְקַלֵּל חֵרֵשׁ וְלִפְנֵי עִוֵּר, לֹא תִתֵּן מִכְשֹׁל..."


לדעת בית הדין ""לסייע או לאפשר לאדם להפר עבירה" -כך יש לפרש את הפסוק לאור תרחיש כפיית ה-חיסון של קוביד!


בית המשפט תקף כל ניסיון לספק "עידוד מילולי", "שוחד" ו"לחץ מילולי" כדוגמאות להפרת המוסר המקראי.

__________________

קרדיט: https://www.lifesitenews.com/news/absolutely-forbidden-to-give-covid-shots-to-children-and-youth-jewish-court-rules/

הנה המכתב של הבית דין בניו יורק שפסק לא לעשות את החיסון: