ארס נחשים נמצא בזריקות ובמים

בס"דד"ר בריאן ארדיס העלה כמה האשמות לפני כמה ימים לנגיף קוביד-19, "חיסוני קוביד" ולפחות טיפול אחד בקוביד (רמדסביר). מקורם כולם ממולקולות ארס נחשים!!! הוא אומר שהנגיף זה לא וירוס בכלל! והוא מופץ לאנשים דרך אספקת המים!


ד"ר ארדיס מסביר את ממצאיו. בסרטון, ארדיס מביע דאגה כי ניתן היה להוסיף מולקולות הקשורות לארס נחשים (פפטידים או חלבוני ספייק) לאספקת המים על מנת ליצור תרחיש פחד של "התפרצות" ויראלית שבסופו של דבר הוביל אנשים לחיסונים נגד "קוביד", סגרים, מנדטים של מסכות. , וצורות אחרות של היסטריה רפואית המונית.


הוא גם מסביר שאותו ארס נחשים ששימש כדי לחלות אנשים שימש ל"טיפול" דרך תרופה בשם רמדסביר באנשים. ונמצא גם בזריקות ה-קוביד שכונה בטעות "חיסונים".


ארגון הבריאות העולמי נתן רשות רק לתרופה אחת: רמדסביר Remdesivir, התרופה שהוצגה על ידי מוסדות הרפואה והתקשורת והתרופה היחידה שאושרה לשימוש אנושי נגד קוביד. אבל תרופה זו נראית דומה באופן מזעזע לארס נחשים. וגורמת מוות לאנשים אחר כמה ימים!


כשזה מגיע להפצת "ארס נחשים" לציבור, ד"ר ארדיס שיער שאספקת המים הציבורית עשויה להיות מזוהמת.


אובדן הטעם והריח הוא גם תופעת לוואי של ארס נחשים שפוגע בפיו של אדם, לדברי ד"ר ארדיס. וזה מה שאנשים טענו שאיבוד ריח וטעם הוא נושא מוזר הקשור לקוביד-19.


"הם משתמשים במערכות המים כי הם יכולים לכוון לנתונים דמוגרפיים מסוימים ברחבי ערים שונות", הוא אמר. ובדרך זו למקד עיירות ואנשים ספציפיים!


בסיכום התיאוריה שלו, אמר ד"ר ארדיס, "הם משתמשים בארס נחש קראיט ובארס קוברה, ואחר מכן אומרים שזה קוביד 19! אתה שותה את זה (מהמים), זה נכנס לגזע המוח שלך וזה משתק את יכולת הסרעפת שלך לנשום."


מנקודת מבט דתית: נשמות הס"מ מצאו דרך לבודד את הגנים של ארס הנחש ואז הוא מוכנס ל-DNA האנושי ברחבי העולם.


"אני חושב שזו התוכנית לאורך כל הדרך, הייתה להכניס את ה-DNA של הנחש. של הנחש הרשע לתוך ה-DNA שלך שיצר אלו--קים והם מצאו דרך לעשות זאת באמצעות טכנולוגיית ה-mRNA הזו", הוא הצהיר. "הם משתמשים ב-mRNA, אני מאמין שמופק מהרעל המלך קוברה. אני חושב שהם רוצים להכניס את הארס הזה בתוכך ולהפוך אותך להכלאה של השטן, לא רק שייך לאלוק-ים או ליצירה של אלו--קים."


סטו פיטרס ובריאן ארדיס טוענים ש-קוביד 19 הוא למעשה צורה מסונתזת של ארס נחשים שמופץ באמצעות מי שתייה וחיסונים כחלק ממזימה של הכנסייה הקתולית להפוך את כולם ל"כלאיים של השטן".


וחוץ מארס נחשים הם הכניסו עוד כמה דברים לזריקות כמו גרפן אוקסיד וכדומה...