אנרגיית תדרי רדיו מכוונת גרמה לדיפלומטים אמריקאים להרגיש חולים בקובה ובסין

מחקר שהוזמן על ידי ממשלת ארה"ב מצא כי נראה כי אנרגיית מיקרוגל "מכוונת" היא הגורם העיקרי לתסמינים המסתוריים שדווחו על ידי אנשי אמריקה המוצבים בקובה ובסין.

מחקר על ידי האקדמיה הלאומית למדעים, הנדסה, רפואה (NASEM) הוזמן על ידי מחלקת המדינה האמריקנית.


בדו"ח שלו, פאנל מומחים של NASEM הגיע למסקנה שסימפטומים כמו סחרחורת, כאבי ראש, עייפות, בחילות, חרדה ואובדן זיכרון שחוו דיפלומטים אמריקאים היו תואמים את ההשפעות של אנרגיית תדר רדיו מכוונת (פעימה).


בסך הכל, אנרגיית RF פעימה מכוונת, במיוחד אצל אלו עם הביטויים המוקדמים המובהקים, נראית כמנגנון הסביר ביותר להסבר מקרים אלה.


הפרעה וסטיבולרית הנקראת סחרחורת יציבה-תפיסתית מתמשכת (PPPD) נקראה כ"מנגנון חיזוק משני " אצל חלק מהחולים עם תסמינים כרוניים.


"אנו שמחים שדוח זה יצא כעת ויכול להוסיף לנתונים ולניתוחים שעשויים לעזור לנו להגיע למסקנה בסופו של דבר מה התרחש", אמר משרד החוץ בהצהרה לתקשורת על מחקר נאס"ם.


אנשי ממשלת ארה"ב ובני משפחותיהם החלו לדווח על תסמינים כמו סחרחורת, כאבי אוזניים ובעיות ראייה בעת שהותם בהוואנה בסוף 2016 ובקונסוליה האמריקאית בגואנגג'ואו שבדרום סין בתחילת 2017. המחלה המסתורית שכונתה 'תסמונת הוואנה' דרבה תיאוריות רבות. , החל משימוש בכלי נשק קוליים ואלקטרומגנטיים ועד זיהום לא ידוע והיסטריה המונית.


מקור: https://www.rt.com/usa/508816-american-diplomats-microwave-energy/

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו 

גָּרְסָה נַפְשִׁי לְתַאֲבָה אֶל מִשְׁפָּטֶיךָ בְכָל עֵת

דּוֹר הֹלֵךְ וְדוֹר בָּא, וְהָאָרֶץ לְעוֹלָם עֹמָדֶת

מפת האתר

© 2021 | GalitDorit.com | כל הזכויות שמורות. All Rights Reserved.