חשוב - איך הם מפיצים את זה ??? חובה ...!

עודכן ב: ינו 13

בס"ד


אמנם ישנה כמה דרכים שמפיצים את זה! אחת הדרכים זה ריסוסים וגם קרינה! (ויש עוד דרכים!)

1)

ישנם אירוסולים של ריסוסים רעילים שמותזים ללא הרף בשמים. אלו ריסוסים ללא הפסקה בכמטריל של אירוסולים רעילים ברחבי העולם. אנשים גילו ודיווחו שהם מפיצים חומרים רעילים (ויש אומרים גם את הנגיף בתוך הריסוסים) דרך ריסוסים באוויר שגורם לאדם להיות חולה. אנשים דיווחו בכמה מקומות בארץ שראו מטוסים וחומר סמיח שמתפשט בשמים לכל הכיוונים. מי שנמצא בחוץ בזמן שיש ריסוסים באוויר אחר מכן מרגיש שהגרון שלו עוקץ! ויש קושי נשימה! ויש שיעול יבש...


הם עושים את זה כל כמה ימים בכל מיני אזורים שונים בארץ ובעולם!


בזמן שזה קורה לא לצאת מהבית!!! המצב הוא קריטי!!! הם עושים אזור אזור! אנא הזהירו אנשים!


איך אפשר לדעת מתי עושים ריסוסים? בדרך כלל זה נעשה בלילה או בבוקר מוקדם מוקדם! לא לצאת מהבית מתי שזה קורה. להיסתכל בחוץ בבוקר מוקדם ולראות מה קורה! אם יש ריסוסים לא לשהות בחוץ!


על פי מחקרים שאנשים חקרו אומרים שאלה שעשו את הנגיף הם אותם אנשים שמרססים את השמים שלנו עשרות שנים באלומיניום ... מדוע יש לכל כך הרבה אנשים דמנציה ... ואלצהיימר ... ופרקינסון ... ???? כל מחלות המוח הללו נגרמות על ידי הצטברות ביולוגית של אלומיניום במוח. כך גם מחלות נוירולוגיות רבות אחרות שהורגות את האנשים באטיות נגרמות על ידי אלומיניום רעיל.


איך זה נעשה?

מרססים מתכות כבדות אטמוספריות כמו אלומיניום כימי היגרוסקופיות מאוד שעושות פסי כימטריל בשמים שלאחר כמה דקות מתרחבות במהירות לאחר הריסוס, ואז יתפתחו לכימיקולים ואחר מכן ייווצר כיסוי כימיקול שמסתיר את השמש.


הנקודה המהותית כאן היא שכולם חיים כיום מתחת לשמים מרוססים בצורה נוראית ולכן הם נחשפים מדי יום למינונים גבוהים של אלומיניום לא רצוי. השילוב היציב של האלומיניום ברקמות ובאיברים שלנו יוצר אסון בריאות בכל הציבור בממדים אפיים. עם זאת, החלק המרכזי שיש לאלומיניום ולמזהמי ריסוסים אחרים זה פיתוח תסמונת קורונה וירוס וזה הדאגה הגדולה ביותר היום.


אז מה שקורה זה עם המשך הריסוסים של כמטרייל בשמיים בכוונה גורם למגיפה מיוצרת בעולם!


ויתרה מזאת, ברגע שאנשים יבינו מה הקשר הקריטי בין וירוס הקורונה ו- 5G, כל הגזע האנושי עומד לסבול בגלל אינספור ההשקה של 5G שמתרחשת כיום ברחבי העולם.
2) בעיה עם הקרינה!

קרינה גבוה יכולה לשנות את התאים בגוף ולגרום לחולי.


תדר של 5 G הוא תדר גבוה מאוד. זהו בדיוק מתחת הסיווג של נשק. כשמדובר בגופנו, תדרים גבוהים אלה גורמים להרעלת התאים שבגוף. ואז גופנו מנסה להילחם בקרינה. זה גורם לתגובה ארסית בגופנו. יש אומרים שהחיסונים והריסוסים באוויר מורכבים מחומר שיאפשר לתדרים של ה 5 ג'י להיות יעילים יותר. ולכן זה מסכן אותנו ביותר!


ה- ווייפי החדש משדר מהירות של 60 גיגה. זוהי אותה תדר בו מולקולות החמצן מתחילות להתפשט. משמעות הדבר היא שהיא מורידה את החמצן מהאוויר. ומקשה על הנשימה. ישנם מקומות בעולם בהם אנשים חולים. סביר להניח שזה בגלל הקרינה.


התסמינים של קרינה דומים מאוד לתסמינים של הקורונה.
3) קורונה = קרינה

וירוס הקורונה: הינו נגיף מדבק וקטלני ביותר המסוכן יותר בכל מקום בו הם מפעילים את המתג על 5G ... תוך כדי הגברה של תוכניות חיסון נגד שפעת ... ועקירת כימיקלים תקורה עם אירוסולים עמוסי רעלים המפעילים עוד יותר תסמיני שפעת. "היבט הקורונה" של נגיף זה קשור ישירות לאחד הרוצחים הדוממים הגדולים ביותר בעידן המודרני - ייצור והעברת חשמל המשמשים להפעלת כדור הארץ כולו.


לאחר שהוקמה העיר ווהאן, בסין כאזור רשמי של 5G, כל התושבים נחשפו לרמות גבוהות ביותר של תדרי רדיו ומיקרוגלים הנחוצים להפעלת רשת 5G מלאה.


וירוס הקורונה: נגיף מדבק. הוא נהיה יותר מסוכן בכל מקום בו הם מפעילים את ה-5G.


מסמכים מדעיים רבים מדווחים על ההשפעות הבריאותיות ש- 5G שגורם לתסמינים דמויי "שפעת". 5G הוא לא פחות ממערכת נשק התגנבות. זו מערכת בקרת קהל... מערכת בקרת מחשבות... ורשת אנרגיה חזקה במיוחד שיכולה להרוג אדם בעזרת מתג בלבד!


חיסוני DNA ו5G- שניהם מייצרים גלי EMF פועמים. הטכנולוגיה הקיימת לשימוש ב- EMF היא בכדי לפתוח את נקבוביות העור של האדם ולהזריק דנ"א (DNA) זר לזרם הדם ולתאים של האדם. זו הפרה קיצונית של הריבונות הגופנית של האדם, ועלולה להיות לה השפעות ארוכות טווח בגלל המוטציה הגנטית - שינוי עצם ה- DNA של האדם שהוא התוכנית הביולוגית והמהות הפיזית של מי שאתה.


אלו שתכננו כל מה שקורה היום תכננו את החיסון מראש בדיוק כמו במגפות האחרות שהתפוגגו (סרס, אבולה וזיקה). זה אותו "משחק" מגיפה שמתרחש כל 2-3 שנים.


מה החיסוני DNA עושים? חיסוני DNA הם התקדמות חדשה ומטרידה לטרנס-הומניזם. אחרי הכל, מטרת האג'נדה הטרנס-הומניסטית היא למזג את האדם למכונה (לרובוט), ובכך למחוק את מה שגורם לנו להיות אנושי ביסודו.


נחשו מי הבעלים של פטנט על זן נגיף הקורונה קוביד 19 שניתן להשתמש בו לפיתוח חיסון? מכון פירברייט. ונחשו מי מחזיק בהם חלקית? ביל גייטס!


מחקר חדש מדגם כיצד 5G גורם לווירוסים (כגון SARS-CoV-2 או COVID-19) באמצעות חדירת גלי מילימטר לתאינו.


5 ג'י גורם ל- "קורונה וירוס" על פי מחקר חדש שפורסם באתר ה- NIH (המכון הלאומי לבריאות) בארה"ב PubMed.gov ופורסם קודם לכן במקומות אחרים. המחקר הגיע למסקנה מזעזעת - מזעזעת מנקודת מבט מדעית רגילה - כי טכנולוגיית 5G יכולה לעורר את הגוף לייצר נגיפים כתגובה תאית.


הנה המחקר באנגלית:

https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/5g-technology-induction-coronavirus.pdf


חלק מחוקרי הרפואה הצהירו כי 5G למעשה מפעיל את קוביד 19, ואז יוצא לדרך תהליך מחלה ייחודי המתבטא אחרת אצל כל מטופל. ככל שהמטופל נחשף זמן רב יותר לסביבה שיש בה 5G, כך הסימפטומים יהיו חמורים יותר. באופן דומה, תסמינים נוספים, חלקם חריגים למדי ומסכני חיים, יופיעו גם עם התפתחות תהליך המחלה.


לא רק ש- 5G נראה כגורם להופעת תסמונת קורונה-וירוס, נראה כי הוא גורם גם למוטציה יוצאת דופן ולהשתנות של קוביד 19 לפתוגן שונה לחלוטין של נגיף הקורונה, אשר טמון אז בגוף היטב לאחר ריפוי המטופל.


נחש מה?

גלי המילימטר של 5G (כביכול מכיוון שהם פועלים בתדרים גבוהים במיוחד שבהם יש פחות ממילימטר בין פסגות הגל) יכולים לגרום לגוף לייצר לא סתם סוג של נגיפים אלא למעשה קורונה ווירוסים!


אז מה ההשלכות של מחקר זה?

ניתן להשתמש ב - 5 ג'י כנשקי ולכוונן על אנשים, לירות בהם- EMF ולתמרן את ה- DNA שלהם כדי לייצר וירוסים.

פירוש הדבר שהאיום אינו איזה וירוס חדש, אלא טכנולוגיית שדה קרב הרסנית המתחפשת לטכנולוגיית טלקומוניקציה.


עם זאת, עלינו להיות מודעים לכך שהם שמו לווייני 5G בחלל על ידי חברת SpaceX (המנוהל על ידי אילון מאסק), וחברות אחרות כולל: Amazon, OneWeb, TeleSat. וזה גם סכנה לנו!


אגב בעניין הבדיקות: כל מי שהיה לו אי פעם הצטננות ויעשה בדיקה לקורונה בעתיד יכול להימצא חיובי לקורונה וירוס. כי הבדיקה מזהה חיידקים של הצטננות וחושבת שזה קורונה.


אנא הזהירו ותשתפו אחרים!
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו 

גָּרְסָה נַפְשִׁי לְתַאֲבָה אֶל מִשְׁפָּטֶיךָ בְכָל עֵת

דּוֹר הֹלֵךְ וְדוֹר בָּא, וְהָאָרֶץ לְעוֹלָם עֹמָדֶת

מפת האתר

© 2021 | GalitDorit.com | כל הזכויות שמורות. All Rights Reserved.