H2O2 מי חמצן

כתב ויתור ושחרור מאחריות: המידע בדף זה אינו ייעוץ רפואי רשמי לשום אדם ואינו תחליף לייעוץ או לטיפול רפואי!  המידע באתר זה הוא לא מיועד להחליף איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. דף זה נועד לשתף מידע מהמחקר והניסיון שאנחנו עשינו. אנו ממליצים לכל אדם לעשות החלטות משלו יחד עם הרופא שלו בקשר לבריאות שלו. נא להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש במוצרים של מי חמצן ובנוגע למידע שמופץ כאן. אנו לא לוקחים שום אחריות לגבי תוכן זה או לשימוש במי חמצן.

הערה:התרופה הכי טובה יותר ממי חמצן

זה לימוד תורה ולקרוא ברכת "אשר יצר" בכוונה!

מי חמצן – תרופת פלא לכמעט הכל!

מה אם הייתה תרופה פשוטה שיכולה לרפא סרטן, איידס, HIV הרפס, אלכוהוליזם, שפעת, דַלֶקֶת פּרָקִים, אסטמה, עקיצות חרקים, זיהומים חיידקיים, ברונכיטיס, קנדידה, זיהומים טפיליים, מחלות לב וכלי דם, כאבי שינים, פרקינסון, מחלת כלי דם מוחיים, מחלות חניכיים, דלקת מפרקים שגרונית, סינוסיטיס, בעיות עיכול, כאב גרון, זיהום אפשטיין-בר, אמפיזמה, זיהומים ויראליים, זיהומים פטרייתיים, זיהומי שמרים, דלקת החניכים, ניקוי רעלים מהעור והגוף, אולקוס, אלצהיימר, אוטיזם, קוביד, פגיעה מוחית, מחלת פרקינסון, שבץ מוחי, קוביד ... ועוד!

ובכן, התרופה למחלות רבות: היא "מי חמצן בדרגת מזון"! מי חמצן הוא פשוט מים עם אטום חמצן אחד נוסף H2O2

יש "דרגות" שונות של מי חמצן. הדרגה היחידה שמותר לשימוש ביתי או אישי היא דרגת מזון. אם לא כתוב שזה דרגת מזון אסור להשתמש! מדוע דרגת מזון? כי זה ללא כימיקלים מסוכנים ומחומרים רעילים, וזה אומר שאין תוספת למי חמצן, כך שהוא אינו מכיל תוספת כימיקלים, מייצבים ו/או רעלים.

מי חמצן בדרגת מזון מציע יתרונות ושימושים בריאותיים רבים. הוא נלחם בזיהום, מסלק רעלים, מרפא חיידקים, וירוסים ומנטרל חיידקים.

ישנן עדויות המראות שטיפול במי חמצן היה בשימוש באזורים שונים של העולם מעל 15,000 רופאים אירופיים, והומאופתיה. לפני 170 שנה רופאים השתמשו בזה לרפות מיליוני חולים כמעט מכל מחלה המוכרת לאדם.

איך זה עובד?

מי חמצן מורכב ממולקולת מים (H2O) עם חמצן נוסף אטום (H2O2), אטום החמצן הנוסף הזה הוא שהופך אותו לכל כך קטלני עבור וירוסים ומחלות אחרות. כדי להבין מדוע טיפול H2O2 עובד כל כך טוב, תחילה עליכם להבין שזיהומים ויראליים נמחקים מהגוף לא על ידי הריגת הנגיף עצמו, אלא על ידי שהורגים את התאים שמייצרים אותם. 

 

מי חמצן טוב לוירוסים. אומנם מבחינה טכנית, וירוסים אינם חיים, ולכן לא ניתן להרוג אותם. וירוסים הם למעשה חלקי קוד גנטי שבעצמם אינם יכולים לשרוד ולא לְשַׁחְזֵר. לכן, על מנת לשכפל, וירוסים צריכים להדביק תאים, מה שאומר שבתוך התא, הווירוס משתמש ב-DNA וב-RNA של התא עצמו כדי להתרבות ביעילות. לכן, הנגיף שולט בתא נגוע ומשתמש בתא הנגוע לייצור וירוסים חדשים. לאחר מכן, הנגיף החדש יכול לצאת מהתא ולהמשיך להדביק תאים אחרים. כתוצאה מכך, הדרך לשלוט בכל זיהום ויראלי היא לא להרוג את הנגיף; במקום זאת, יש להרוג את התאים הנגועים שהפכו למפעלים ויראליים. וזהו תפקידו של אטום החמצן הנוסף במי חמצן. 

 

הטיפול במי חמצן אינו מרפא למעשה מחלות אלא יוצר סביבה בגוף שאינה מאפשרת למחלה לחיות כמו מיקרואורגניזמים, וירוסים, חיידקים מזיקים ופתוגנים. וככה הגוף מרפא את עצמו לבד לאחר טיפול בחמצן. 

אסור לשתות את זה לבד ללא דילול כי זה מאוד מסוכן! חייבים לדלל אותו עם מים כדי לשתות אותו! כאשר מי חמצן בדרגת מזון מדולל בכמות מספקת של מים, הוא "מחמצן" את הגוף באופן שגורם לגוף לרפא את עצמו והופך אותו לחסין בפני מחלות.

בדרך כלל כשיש לאדם מערכת חיסון בריאה, תאי החיסון של האדם מייצרים מי חמצן משלהם כדי להרוג את התאים הנגועים שמפיצים וירוסים. אבל כאשר תאי החיסון של אדם מורעלים עם רעלים, כמו במקרה של הקוביד 19, טיפול במי חמצן רק מסייע לתאי החיסון לבצע את העבודה שלשמה הם נוצרו במקור. 

 

למי חמצן כמעט ואין תופעות לוואי ! כל עוד מי חמצן מדולל במים מזוקקים בריכוז המומלץ ונלקח על קיבה ריקה כמו בבוקר.

שאלה: למה זה לא מספיק לשאוף הרבה אוויר או חמצן לבד?

תשובה: כי רק 15% מהחמצן שאדם שואף נספג במחזור הדם. חמצן חייב להיכנס לדם והדם צריך להעביר אותו לתאים ולרקמות הגוף. ואז זה מעלה את רמות החמצן ברקמה, הורג חיידקים, וירוסים ועוד. ולכן ככה זה עובד.

כאשר לגוף יש את החמצן גידולי סרטן אינם יכולים לחיות שם. וכמעט כל הרעלים, החיידקים, הפתוגנים והמיקרואורגניזמים של המחלות נהרגים בסביבת חמצן גבוהה.

meic.png

הערות:

 • לא לשתות מי חמצן ישיר ללא דילול! זה סכנה!

 • לא לשתות שום מי חמצן חוץ ממדרגת מזון!

 • הדרך הטובה ביותר לחלק מי חמצן היא עם טפטפת זכוכית (לא לגעת עם היד מעל 3%)

 • לשים את מי החמצן בבקבוק זכוכית עם טפטפת ואת השאר לשים במקרר

 • את שימוש במי החמצן מהבקבוק הזכוכית מומלץ לשים במקרר וכל פעם להוציא ולהשתמש

 • להשתמש רק במים מזוקקים בכדי לדלל את מי החמצן (לא להשתמש במים עם כלור בכלל)

 • מדללים בתוך כוס מים של 6 עד 8 אונקיות נוזליות שזה בערך 177 ל-236 מיליליטר / 6 אונקיות שווה ל- 3/4 כוס מים. 8 אונקיות שווה ל- 1 כוס מים

 • אין לשתות מי חמצן שעה-שעתים לפני או אחרי אכילת ארוחה או נטילת תוספי מזון! כי אדם עלול להקיא!

 • בזמן הטיפול מומלץ לאכול תזונה נכונה ולהפחית באוכל לא בריא, ממתקים וכדומה...

 • הרחק את תרכיז מי חמצן מהישג ידם של ילדים

 • תיזהרו על העיניים! 

 • המידע שנמצא כאן הוא מה שאנו חקרנו, ואנו לא לוקחים אחריות, מומלץ לכל אדם להתייעץ עם מומחה ולחקור לבד!

לטיפול בנגיפים או בעיות נשימה או להתקררות (מאת ד"ר לוי) במכשיר אינהלציה

-לשים 3 או 4 חלקים מים לחלק אחד 3% מי חמצן בדרגת מזון במכשיר אינהלציה/ נבולייזר (דוגמא: כפית אחת של 3% מי חמצן בדרגת מזון מעורבב עם 4 כפיות מים מזוקקים)

-לנשום את זה בין 5-15 דקות - בערך כמה פעמים ביום או כל שעה (תלוי בתסמינים) עד הקלה סימפטומטית ועד שמרגישים יותר טוב

- לאמצעי מניעה ניתן לעשות זאת פעם ביום או אם אדם מרגיש שהוא מתחיל לחלות

להצטננות וכל מגוון תסמונות ויראליות של שפעת מאת (ד"ר ג'וקרס) במכשיר אינהלציה

-הוסף 2 כפיות של מי חמצן דרגת מזון 3% לכוס של מים מלוחים רגילים SALINE או מים מזוקקים (6-8 אונקיות / 177-236 מ"ל). זה יחזיק מעמד זמן רב אם תשמרו אותו בקירור

 -להעביר את התמיסה שהכנתם לבקבוק טפטפת זכוכית. פתח את מיכל הנבולייזר. הוסף 1/2 כפית (או 1 - 2 טפטפות) מתמיסת מי חמצן שהכנת. הוסף לנבולייזר. בעזרת המסכה (לא הפומית), נשמו פנימה את מי החמצן המעורפל. זמני הטיפול צריכים להימשך 5 עד 15 דקות ברוב הנסיבות כמה פעמים ביום עד שתרגישו יותר טוב

לתחזוקה - אינהלציה או שתיה

שני דרכים:

1)  מכשיר אינהלציה/ נבולייזר – לשים  3 או 4 חלקים מים לחלק אחד מי חמצן 3% דרגת מזון– פעם ביום לנשום 2-15 דקות

 

2)  15- 20 טיפות של 12% מי חמצן דרגת מזון – לשים בכוס מים מזוקקים ולשתות כל יום

לאקנה ופצעים

אפשר לשים מי חמצן בדרגת מזון 3% וגם מה שמוכרים בסופאר פארם ישיר על העור. פעם או פעמים ביום

לבעיות בזרימת הדם

להשרות את כפות הרגליים לחצי שעה באמבט רגליים. לשים 2 כוסות של מי חמצן 3% בדרגת מזון בתוך ליטר אחד של מים חמים

שטיפת אוזן

להטות את הראש על הצד ולטפטף 3-4 טיפות של 3% מי חמצן בדרגת מזון לתוך האוזן. להשאיר אותו לכמה דקות ולאחר מכן בזהירות הנח טישו על האוזן כדי למנוע טפטופים, ולתת לו להתנקז בחזרה החוצה. זה בהחלט יחטא את האוזן החיצונית ויעזור להעלים הצטברות שעווה

לנקות פירות וירקות

לרסס מי חמצן בדרגת מזון 3% על פירות וירקות. לחכות כמה דקות ולשטוף

לפצעים בפה המכונים 'אפטות'

לערבב מעט מים עם מי חמצן 3% בדרגת מזון ולשטוף סביב הפה למשך 30 שניות. אחר מכן לשטוף עם מים. אפשר גם למרוח ישירות על הפצע

כאב גרון

לגרגר במשך 30 שניות עד דקה אחת עם מי חמצן 3% בדרגת מזון פעמיים ב-4 שעות וזה ירפא לחלוטין את דלקת הגרון ב"ה

תרסיס לאף

כף של 3% מי חמצן דרגת מזון להוסיף לכוס אחת של מים מזוקקים - משמש כתרסיס לאף

למחלות - (עושים טיפול של 3 שבועות)
 

-למחלות לבצע טיפול למשך 3 שבועות

(*הערה: לפעמים אחר שמתחילים את הטיפול אדם עלול להרגיש כל מיני דברים עם הגוף כמו נוזלת, בחילה, שלשול ותסמינים דמויי שפעת, וכדומה, כי הגוף מוציא את הרעלים, רעלים נשטפים החוצה מהגוף. שלב זה נקרא תהליך הריפוי. לא להפסיק עם הטיפול.)

 

-איך עושים טיפול?
-תמיד לקחת על בטן ריקה, לוקחים שעה לפני אוכל או שלוש שעות אחרי אוכל בתוך כוס מים

להשתמש ב- 12% מי חמצן בדרגת מזון:

-התחל עם כמות הטיפות כפי שמופיע בטבלה. את הכמות הטיפות יש להכניס אותו לתוך 6 אונקיות כוס מים, ולקחת 3 פעמים ביום על בטן ריקה. כל יום להגדיל את המינון לפי הטבלה. עד שמגיעים ל-75 טיפות. ברגע שאתה מגיע ל-75 טיפות אתה נשאר שם עד שאתה משתפר. או עד שאין יותר מחלה.

 

-כשאתה מגיע ל- 75 טיפות אתה ממשיך עם 75 טיפות כל יום אם עדין יש לך מחלה עד שהיא תיעלם. אם לא, לרדת כל יום בדרגה לאט לאט עם הטיפות.

 

-אחר שאין יותר מחלה להפחית בהדרגה את המינון בטיפה אחת ביום עד שתגיעו ל- 9 טיפות ביום (3 פעמים ביום) (כמובן תלוי במחלה ובמצב של הגוף)

 

(*הערה: כשמגיעים ל-75 טיפות יש אנשים שמרגישים שיש לזה טעם של אקונומיקה. ניתן לצמצם את מספר הטיפות שאתה מכניס לכוס ופשוט להגדיל את מספר הכוסות שאתה שותה ביום או פשוט לשתות מים לאחר שתיית מי החמצן)

(%הערה: לא חובה ללכת לפי הטבלה. יש אנשים שעשו טיפול לפי מה שהם הרגישו וגם הצליחו. כל אחד צריך לבחור את התוכנית הנכונה בשבילו. יש אנשים שרק לוקחים טיפות תחזוקה וגם הצליחו!)

טבלה:

מספר טיפות שיש לדלל 12% מי חמצן בדרגת מזון בכוס מים מזוקקים (ולקחת 3 פעמים ביום)


יום 1 - 9 
יום 2 - 12 
יום 3 - 15 
יום 4 - 18 
יום 5 - 21
יום 6 - 24 
יום 7 - 27 
יום 8 - 30 
יום 9 - 33 
יום 10 - 36 
יום 11 - 39 
יום 12 - 42 
יום 13 - 45 
יום 14 - 48 
יום 15 - 51 
יום 16 - 54 

יום 17 - 57 

יום 18 - 60 

יום 19 - 63 

יום 20 - 66 

יום 21 - 69 

יום 22 - 72 

יום 23 - 75 

בהצלחה!

*דף זה אינו מהווה תחליף לייעוץ או לטיפול רפואי!