אודות

בסיעתא דשמיא

גלית דורית מזכה הרבים כבר שנים רבות, מוסרת שיעורי תורה, כותבת ספרים, ועוסקת בהפצת הקב"ה ומצוותיו להחזיר אנשים בתשובה.

הקמת האתר הזה הינו על מנת לחזק ולקרב את עם ישראל יותר לבורא עולם, להפיץ את חוקות בורא עולם, לעדכן ולתת מודעות על מה שקורה בעולם בזמנים אלו של אחרית הימים.

ועוד סיבה האתר מפעיל גמ"ח קטן ומחלק סידורים וספרי קודש חינם לכלל ישראל.

*הערה: המוזיקת רקע בסרטונים שלנו הינה לאפקט בלבד! אנו לא בעד מוזיקה לא כשרה  [ליקוטי מוהר"ן פרק ג/ יחוה דעת חלק א סימן מ"ה]. ואנו לא בעד מראות אסורות ואינטרנט לא כשר.

___

קו טלפון "שמע ישראל" 077-449-8854

ערוץ יוטוב רשמי

ערוץ יוטוב #2

תקנון אתר "גלית דורית"

חוץ משיעורי תורה אנחנו מפיצים מידע ועדכונים על תזונה נכונה, בריאות, ומה קורה בעולם. האחריות על שימוש במידע באתר הינה על המשתמש/גולש בלבד! אנחנו לא לוקחים אחריות על המידע שנמצא באתר. כל המידע המופיע אינו מהווה תחליף לבדיקת התכנים המופיעים על ידי הגולש באתר. אנחנו לא אחראים לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למאן דהוא כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע ועל התכנים המופיעים באתר. אנחנו לא אחראים אם המידע לא זמין באתר. אנו לא נשא אחריות לטעות במידע המופיע באתר או אחריות למידע מטעה ו/או שקרי. החומר באתר זה מסופק כמידע "כללי" בלבד ואין להסתמך עליו או לקבל החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, או מעודכנים יותר. התכנים המופיעים באתר הנם על דעת הנהלת האתר בלבד ויש לנו את הזכות לשנות את תוכן האתר בכל עת.

GD4.png